Nabídka práce > MECHATRONIK

MECHATRONIK

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti mechatroniky? Zvládnete se starat jak o HW, tak o SW? Prostředí výrobního závodu vám není cizí? Nejste žádný robot a chcete uplatnit své technické dovednosti? Pak nám pošlete svůj životopis.

- údržba a opravy včetně elektroniky a SW
- osazování technologických linek senzorovou technikou
- práce v prostředí SIMATIC S7
- preventivní kontroly zařízení
- odstávky a opravy linek
- příprava náhradních dílů

Požadavky

- vzdělání technického směru
- vyhláška 50/1978 - ideálně §6
- alespoň krátká praxe na této či obdobné pozici

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - velmi zajímavé mzdové ohodnocení - pravidelné měsíčný bonusy a prémie - jazykové kurzy zdarma - dotované závodní stravování - profesní vzdělávání - různé zaměstnanecké slevy - firemní akce
  • Místo pracoviště: Jihlava