Nabídka práce > Technolog - plasty s NJ - šance i pro absolventy!

Technolog - plasty s NJ - šance i pro absolventy!

Náplň práce

Pro renomovanou německou společnost hledáme specialistu, který má znalosti z oblasti vstřikování plastů a montáže plastových dílů. Hovoříte německy a chcete získat příležitost v mezinárodní firmě? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Náplní práce bude:
- optimalizace výrobních procesů
- řešení technologických problémů
- komunikace s německou mateřskou firmou
- projektová činnosti
- normování práce

Požadavky

Ideální kandidát by měl splňovat následující požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- aktivní znalost německého jazyka
- zkušenosti s technologií zpracování plastů
- komunikativnost, samostatnost

Šanci mají i absolventi vysoké školy se specializací v oblasti zpracování plastů, u tohoto zaměření nevyžadujeme praxi!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme: - nástupní plat dle praxe a zkušeností - zajímavou práci, zázemí prosperující firmy, osobní růst - benefity (dovolená navíc, pojištění atd.)
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou