Nabídka práce > Specialista IT bezpečnosti (SIEM analytik/DLP)

Specialista IT bezpečnosti (SIEM analytik/DLP)

Náplň práce

  • Analýzy bezpečnostních událostí především ze SIEM nástrojů, IPS/IDS systémů a firewallů

  • Implementace log-management a SIEM nástrojů u zákazníků

  • Zpracování reportů z bezpečnostních nástrojů a příprava komentovaných zpráv pro zákazníky

  • Hlášení bezpečnostních nálezů zákazníkům a s tím spojené konzultace

  • Spolupráce s CERT a CIRT týmy v ČR

  • Analýzy datových struktur a zaškolení pro nasazování DLP řešení

Požadavky

  • Praxe minimálně 1-2 roky na úrovní správce sítě, ideálně 1-2 roky s analýzami v oblasti informační bezpečnosti

  • Znalost síťové, systémové nebo aplikační bezpečnosti

  • Povědomí o právních předpisech týkajících se IT bezpečnosti a ISO 27001

  • Schopnost přípravy analytických zpráv, dobré vyjadřovací a formulační schopnosti

  • Alespoň základní znalost datových struktur

  • Znalost angličtiny na čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • Výborný rodinný kolektiv, příjemná firemní kultura

  • Spolupráce se senior konzultanty v oblasti IT bezpečnosti

  • Práce se špičkovými technologiemi a na zajímavých projektech

  • Auto k soukromým účelům

  • Vzdělávání, certifikace

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 40.000 - 90.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek