Nabídka práce > TECHNOLOG (BEZ ANGLICKÉHO JAZYKA) AŽ 30 000 KČ

TECHNOLOG (BEZ ANGLICKÉHO JAZYKA) AŽ 30 000 KČ

Náplň práce

Čas na změnu!!!!!Máte technické vzdělání?? Chcete pracovat pro významnou společnost v oboru mimo automotive? Hledáme vhodného kandidáta na pozici TECHNOLOG.

Náplň práce:
- zajištění kompletní technologické přípravy výroby
- vypracování technologických předpisů, norem, podklady pro cenové kalkulace
- technicko-ekonomické rozbory výrobních nákladů a návrhy pro snižování výrobních nákladů
- spolupráce při zavádění technologických změn

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání - obor strojírenství
- zkušenost s technologickými postupy, normováním práce
- orientace v oblasti strojírenství (normy, technická dokumentace)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Finanční bonus dle HV - Penzijní připojištění - Závodní stravování - Poukázky pro volnočasové aktivity - a další
  • Místo pracoviště: Opava