Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY - výborné zaměstnanecké benefity

INŽENÝR KVALITY - výborné zaměstnanecké benefity

Náplň práce

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné výrobní společnosti. Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici INŽENÝR KVALITY.

NÁPLŇ PRÁCE:

* rozborová činnost na úrovni dílny FTT, zmetkovitost
* mapování procesu kvality
* tvorba nápravných opatření na zlepšení kvality produktů v návaznosti na ISO 9001 a normu TS 16949
* schvalování prvních vzorků (PSW, Note 1), vypracování PPAP, BeOn
* zpracování 8D reportů a odpovědnost za reklamace
* dozor za kvalitu ve výrobě
* spolupráce s ostatními pracovníky kvality

Požadavky

* VŠ/SŠ technického směru
* částečná znalost AJ
* NJ výhodou
* dobrá orientace v technické dokumentaci
* práce na PC
* znalost metodiky Six sigma
* znalost aplikace 8D, paneto analýzy výhodou
* znalost statistiky, SPC, R+ R výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pracoviště vybavená špičkovou technologií - příplatky na stravování - 5 týdnů dovolené - 13. plat - životní a penzijní připojištění - příspěvky na rekreaci - příspěvek na dopravu, apod. - příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště