Nabídka práce > Customer Service s NĚMČINOU

Customer Service s NĚMČINOU

Náplň práce

Pro významného klienta, mezinárodní výrobní společnost hledáme kolegy na pozici CUSTOMER SERVICE.

Nutná jazyková vybavenost - NĚMČINA na VYNIKAJÍCÍ úrovni - každodenní kontakt s rodilými mluvčími. Angličtina na komunikativní úrovni - u nás potkáš kolegy mnoha národností.

Náplní práce bude komunikace se STÁVAJÍCÍMI zákazníky společnosti, práce v SAPU - implementace objednávek a jednoduchá operativa.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* velmi dobrá znalost německého jazyka
* rodilý mluvčí či delší pobyt v Německu výhodou
* zkušenosti na obchodní pozici vítány
* komunikativnost a ochota učit se
* znalost MS Office (zejména Excel)
* znalost SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - finanční bonusy - 13. plat - příjemné pracovní prostředí - mezinárodní tým
  • Místo pracoviště: Vsetín