Nabídka práce > ŠIKOVNÝ SKLADNÍK/ KRUPKA/ AŽ 26 000 KČ!!

ŠIKOVNÝ SKLADNÍK/ KRUPKA/ AŽ 26 000 KČ!!

Náplň práce

Skladníci, pozor! Máte platné oprávnění na VZV a jezdíte na "ještěrce" už alespoň rok? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Jsme automotive kousek od Krupky :-). Co budete dělat?

* zajišťovat všech procesů skladování, přemisťování materiálů dle aktuálních požadavků
* zajišťovat zásobování výrobních linek materiálem
* vykládat materiály a nakládat hotové díly
* rozvážet materiály pro pracoviště dle potřeb výrobního procesu
* manipuovat s materiálem ve výrobě, skladu hotových výrobků
* věcnou a pravidelnou kontrolu skladovaného obalového materiálu a materiálu pro výrobu

Požadavky

Co k tomu od Vás budeme potřebovat?

* vyučení nebo SŠ
* praxi ze skladu alespoň 2 roky, ideálně v automotive
* platný VZV průkaz + 1 rok praxi v řízení VZV
* znalost skladového hospodářství
* znalost PC (zadávání dat), manuální zručnost
* aktivní přístup k řešení problémů
* týmový přístup, samostatnost a zodpovědnost

* pracujeme na 2 směny!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 22000 CZK do 26000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * pracovní doba 37,5h/týden * 25 dní dovolené * 2% penzijního připojištění * 80 CZK stravenky/den * 10% KPI ročně * další vzdělávání a růst
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem