Nabídka práce > Investiční nákupčí - specialista

Investiční nákupčí - specialista

Náplň práce

Jsme tradiční společnost v srdci Ústí a hledáme do našeho týmu zkušeného specialistu nákupu pro investiční akce. Pokud hovoříte anglicky a máte alespoň 5 let praxi, pošlete nám životopis! :-)

Náplň práce:
* zajišťování výběrových řízení dodavatelů
* koordinace přípravy poptávek a objednávek
* úzká spolupráce s manažerem projektu a realizačním týmem
* zodpovědnost za zasmluvnění investičních akcí
* řešení reklamací
* zodpovědnost za sledování a predikci nákladů
* zodpovědnost za platby jednotlivých investic s ohledem na cash flow

Požadavky

Náš investiční nákupčí bude splňovat následující:

* SŠ/ VŠ vzdělání v technickém oboru
* minimálně 5 let praxe s nákupem investic technického charakteru
* obchodní vyjednávání na velmi dobré úrovni
* zkušenosti s přípravou smluv a orientací v této problematice
* důslednost, odpovědnost a strukturovanost při plnění úkolů
* komunikační a prezentační dovednosti
* samostatnost a schopnost rozhodovat se
* anglický jazyk na úrovni komunikace se zahraničními partnery

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru * odborný rozvoj zaměstnanc
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem