Nabídka práce > SAP SPECIALISTA

SAP SPECIALISTA

Náplň práce

Rozumíte SAPu? Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pokud ano, máme pro Vás velmi zajímavou pracovní nabídku, tak neváhejte a zašlete nám Vaše aktuální CV.

Vaší náplní práce bude:

* podpora pro uživatele
* podpora procesu údržby
* integrace podnikových procesů s dalšími moduly (SAP FICO, HR, SD)
* podora pro změny v systému SAP
* testování nových funkcionalit
* řešení problémů/požadavků ze strany uživatelů

Požadavky

* anglický jazyk na plynulé úrovni (komunikace v rámci mezinárodního týmu)
* znalost systému SAP, modul Plant Maintenance
* prozákaznický přístup
* výborné analytické schopnosti
* komunikativní dovednosti
* schopnost řešit problémy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - parkovací místo - flexibilní pracovní doba - 5 týdnů dovolené - stravenky - cafeteria system - příspěvek na penzijní a životní pojištění - přístup k nejmodernějším technologiím - účast na prestižních projektech
  • Místo pracoviště: Ostrava