Nabídka práce > Strategický nákupčí

Strategický nákupčí

Náplň práce

Máte technické vzdělání a alespoň dvouletou praxi v oblasti mezinárodního nákupu z výrobní, ideálně strojírenské, firmy? Jste silná osobnost, která dokáže vyjednat ty nejlepší cenové podmínky a také nastavit a udržet dlouhodobý vztah s dodavateli? Máte praxi v zajištění jak operativního, tak strategického a projektového nákupu?

Na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ Vás čekají tyto úkoly:

- Rozvoj strategie nákupní politiky a její organizace
- Strategický i operativní nákup
- Podílení se na projektech v oblasti nákupu
- Optimalizace cenových, dodacích a platebních podmínek
- Provádění výběrových řízení, hodnocení a rozvoj dodavatelů
- Zodpovědnost za snižování nákladů a dosažení úspor ve všech oblastech nákupu

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání - technického směru
- Komunikativní AJ podmínkou - jednání s dodavateli a nadřízeným
- Min. 2 - 3 roky praxe v oblasti strategického nákupu nutnou podmínkou
- Zkušenosti v oblasti mezinárodního nákupu z výrobního závodu - ideálně strojírenského
- Schopnost efektivního vyjednávání, plánování
- Ochotak občasným služebním cestám do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Liberec