Nabídka práce > SUPPLY CHAIN MANAGER/ MOST!

SUPPLY CHAIN MANAGER/ MOST!

Náplň práce

Hledáme někoho, kdo má v malíku dodavatelský řetězec a chopí se otěží oddělení Supply chain v sympatickém prostředí mimo automotive. Supply chain manager a jeho náplň práce:

* vedení týmu spolupracovníků
* zodpovědnost za plánování výroby a dodávky materiálu
* kontrola a akualizace forecastů, aktivní komunikace s obchodem a zákaznickým servisem
* odpovědnost za hodnotu a obrátku skladu, spoluzodpovědnost za provozní kapitál
* odpovědnost za udržování master dat v SAP
* zlepšování, implementace změn
* úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci závodu
* kooperace na projektech v rámci skupiny
* člen vedení, přímá zodpovědnost řediteli závodu

Požadavky

Supply chain manager dozajista bude muset splňovat:

* VŠ vzdělání obchodního nebo technického zaměření
* zkušenost s řízením týmu a prací na projektech v mezinárodní organizaci alespoň 3 roky
* dobrou znalost IT systémů, zejména MS Office, SAP
* mít v malíku forecasty, kapacitní plánování, MPS, MRP
* porozumění principům LEAN
* analytické myšlení, vůdčí typ
* plynnou češtinu a angličtinu slovem i písmem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * dotované stravování (30 Kč) * příplatek za loajalitu po odpracovaném roce (měsíční frekvence) * výkonnostní prémie vypláceny čtvrtletně (až 2 500 Kč) * příplatek za nemarodění až 2 500 Kč * příplatek za hlučné pracoviště * příspěv
  • Místo pracoviště: Most