Nabídka práce > Disponent logistiky v předsérii

Disponent logistiky v předsérii

Náplň práce

Máte zájem o obor logistiky? Máte v něm již nějakou praxi? Domluvíte se anglicky nebo německy?

Aktuálně hledáme

Disponenta logistiky v předsérii

Náplň práce:
* zodpovědnost za včasné zajištění základního materiálu pro výrobu
* zabezpečení správy bezpečnostních zásob základního materiálu
* vedení komunikace s dodavateli a řešení problémů s dodávkami
* řešení obalových kont a balících předpisů
* koordinace náběhu nových projektů za oblast logistiky
* zajištění komunikace se zákazníkem
* tvorba plánu dodávek zákazníkovi v předsériové fázi
* nastavení systému dodávek náhradních dílů
* řešení logistických reklamací

Požadavky

* min SŠ vzdělání
* praxe na pozici disponenta nebo projektového logistika min. 1 rok
* zkušenosti z automotive společnosti
* angličtina nebo němčina pro denní komunikaci (mluvená i psaná forma)
* znalost práce na PC
* výhodou znalost SAP, SketchUp, AutoCAD
* obecné povědomí o fungování logistiky, jejích nástrojů a standardů (FIFO, Kanban, JIT/JIS, apod.)
* řid. průkaz sk. B k občasným cestám

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * motivační bonusový systém * týden dovolené navíc * benefitní program Cafeterie * příspěvek na masáže * jazykové a odborné kurzy * závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele) * zázemí silné mezinárodní společnosti * možnost dalšího profesního r
  • Místo pracoviště: Liberec