Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE #TECHNICKÝ PRODUKT

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE #TECHNICKÝ PRODUKT

Náplň práce

Pro jednu z deseti největších vodárenských společností hledáme obchodního zástupce pro Jižní Moravu a kraj Vysočina!
Jste obchodní zástupce tělem i duší ?
V komunikaci se zákazníkem jste jako ryba ve vodě a máte technický background ?

Požadavky

- Minimálně SŠ vzdělání ( ideálně technického zaměření )
- Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
- Komunikační a organizační dovednosti na špičkové úrovni
- Reprezentativní vystupování
- technický background nebo zkušenosti s technickým produktem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Automobil i k osobním účelům - Provize z obratu - 25 dní dovolené - Flexibilní pracovní doba - Notebook a mobilní telefon - Jazykové kurzy - Firemní akce
  • Místo pracoviště: Znojmo