Nabídka práce > Lehká manuální práce za příjemnou odměnu v Nýřanech

Lehká manuální práce za příjemnou odměnu v Nýřanech

Náplň práce

Čeká Vás lehká manuální práce - manipulace se zbožím a obaly + jednoduchá montáž výrobků.

Požadavky

Očekáváme od Vás kolektivního ducha a chuť pracovat. Brigádníci si sami volí dny i směny (ranní a odpolední), které chtějí docházet do práce.

Nabízíme

Nabízíme Vám příjemnou finanční odměnu 109 Kč/hod. K tomu Vám po sedmi odpracovaných směnách náleží i stravenky.

Práce je vhodná pro studenty, maminky na mateřské dovolené i osoby v důchodovém věku. Zkrátka pro všechny, kteří si chtějí vydělat hezké peníze. Práce probíhá v čistém a klidném prostředí v Nýřanech, a svozy jsou zdarma zajištěné na všechny dny i směny.

Jak se přihlásit nebo jen dozvědět víc?

Zavolejte mi na číslo: 226254964, pošlete mail na: milan.jirousek@manpower.cz, přihlaste se formulářem níže, nebo se jednoduše stavte na naší pobočce na adrese: Resslova 2, 301 38, Plzeň.

Těšíme se na Vás.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 110,-Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda