Nabídka práce > PROJEKTOVÝ INŽENÝR - VALIDACE/KVALITA

PROJEKTOVÝ INŽENÝR - VALIDACE/KVALITA

Náplň práce

Jestli máte zkušenosti s projekty a zároveň s kvalitou či validacemi, tak nám pošlete Váš životopis.

Co má tento validační projektant na starosti:

- Aktivně se podílí na definování požadavků zákazníků, tvrzení o produktech a cílových trzích na počátku životního cyklu vývoje produktu.
- Jako hlavní člen týmu pro vývoj produktů aktivně ovlivňuje návrhy k dosažení cílů kvality
- Vedení / pomoc při složitých technických problémech, kdy analýza situací nebo údajů vyžaduje hloubkové vyhodnocení různých faktorů
- Vyvíjí nebo se podílí na stanovení požadavků na všechny činnosti ověřování
- Aplikuje nejmodernější techniky, postupy, nástroje, vybavení, teorie, principy a koncepce kvality

Heslo: Validace, kvalita a chemie!

Požadavky

- Minimální bakalářský titul ve strojírenství, chemii či zajišťování kvality nebo podobné disciplíny.
- Minimálně 3 roky v úloze QE / DA při návrhu a vývoji produktu, preferované jsou zdravotnické přístroje.
- Plné pochopení konstrukčních kontrol a řízení rizik (ISO 13485, 21 CFR 820 a ISO 14971)
- Zkušený v oblasti statistické analýzy, pokročilého SPC, nástrojů pro analýzu kvality a DOE
- Preferován je CQE (Certified Quality Engineer)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - stravenky - sick days - příspěvek na penzijní připojištění - vitamínové balíčky - kvartální či roční prémie + bonusy z podílu na výsledcích firmy - prémie za splněnou docházku
  • Místo pracoviště: Jičín