Nabídka práce > Flexibilní práce v dobré partě v Nýřanech - Manipulant/Skladník

Flexibilní práce v dobré partě v Nýřanech - Manipulant/Skladník

Náplň práce

Jak to u nás vypadá?
- vykládáme a nakládáme zboží z kamionů
- manipulujeme s balíky určenými k přepravě
- do práce můžeme chodit pravidelně, nebo nárazově, podle toho co se nám právě hodí
- pracujeme pouze v odpoledních směnách (14-22, 16-22)

Požadavky

Co k práci potřebujete?
- fyzickou zdatnost, protože občas překládáme i těžší věci
- chuť pracovat a dobrou náladu
- mít čas alespoň jedno odpoledne v týdnu

Nabízíme

Co získáte?
- odměnu 100,- Kč/hod.
- možnost psát si směny dle svých potřeb
- dopravu do Nýřan a zpět zdarma z centra Plzně

Jak se přihlásit nebo se jen dozvědět víc?

Zavolejte mi na číslo: 226 254 964, pošlete mail na: milan.jirousek@manpower.cz, přihlaste se formulářem níže, nebo se jednoduše stavte na naší pobočce na adrese: Resslova 2, 301 38, Plzeň.

Těšíme se na Vás.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: 100,- Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda