Nabídka práce > Manažer finančního oddělení s NJ, 60 000 Kč

Manažer finančního oddělení s NJ, 60 000 Kč

Náplň práce

Hovoříte plynule německy a máte zkušenosti v oblasti financí?

Náplň práce:

- vedení finančního oddělení (controlling, účtárna, mzdová účtárna)
- kontrola a schvalování správnosti zaúčtování faktur a ostatních účetních dokladů
- vypracování a spolupráce při uzavírání smluv
- spolupráce s obchodním ředitelem, či jednatelem při jednáních, zejména formou ekonomických rozborů, cenových kalkulací, tvorbě ceníků apod.
- zajištění a rozvoj činnosti controllingu (případně návrhy ke snižování nákladů, efektivnosti apod.)
- zajištění styku s bankou
- zodpovědnost za řádné vedení účetnictví (řízení oběhu dokladů, zabezpečení inventur, měsíční závěrky, výsledovky, vystavování daňových přiznání)
- kontrola roční uzávěrky
- kontrola a vymáhání pohledávek

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- prokazatelná praxe a zkušenost na obdobné pozici
- výborná znalost NJ (na denní bázi pro komunikaci se zahraničím, znalost odborné a ekonomické terminologie)
- zkušenosti s vedením týmu podřízených
- zkušenosti v oblasti controllingu, auditu, tvorbě a schvalování smluv
- ŘP sk. B
- MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební vůz i k soukromým účelům - 2 x ročně prémie - pc, telefon - zaměstnavatelem hrazené masáže - stravenky
  • Místo pracoviště: Český Krumlov