Nabídka práce > Finanční kontroler

Finanční kontroler

Náplň práce

Z důvodu rozšíření týmu hledáme Finančního kontrolera!

Máš alespoň dva roky praxe v controllingu z výrobní firmy? Znáš české účetní standardy? Jsi analytický typ, který má rád čísla a tabulky, a Excel je v práci Tvůj kamarád?

Co tě čeká na pozici FINANČNÍ KONTROLER:

- reporting - jak interně, tak v rámci korporátu
- zpracování podkladů pro rozpočet
- vyhodnocování odchylek hospodářských výsledků od rozpočtu
- analýzy výnosů a nákladů + finanční analýzy
- kontrola výrobních kalkulací
- cash-flow
- správa zákaznických sald

Požadavky

- min. 2 roky praxe na pozici kontrolera či finančního analytika ve výrobní společnosti
- min. SŠ ekonomického směru
- pokročilá znalost AJ
- znalost MS Office - důraz na MS Excel
- znalost českých účetních standardů, IAS a IFRS výhodou

Pozn.: Pokud jsi absolvent SŠ/VŠ ekonomického směru s praxí ve výrobní společnosti a znalostí AJ, pošli také svůj životopis a můžeme probrat možnosti...

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme: - 13. a 14. plat - věrnostní bonus - 5 dní dovolené navíc - stravenky - mobilní telefon - pružnou pracovní dobu - plat dle zkušeností, dohodou - možnost jazykových kurzů
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou