Nabídka práce > Ekonom s AJ/NJ

Ekonom s AJ/NJ

Náplň práce

Vaším úkolem bude:

- provádět ekonomické analýzy, reporty a controlling

- zodpovídat za finanční situaci společnosti (zdroje, plánování a výsledky)

- výsledky vyhodnocovat a podávat možné návrhy opatření

- tvořit finanční plány a navrhovat změny

- řídit tým účetních, mít na starosti ekonomický úsek

- vedení celého účetnictví a podporovat audity, účetní závěrky

Požadavky

- doporučíme jedině zkušeného ekonoma, který se vyzná v účetnictví, daních, controllingu a celkově financích

- podmínkou je dorozumět se v cizím jazyce (AJ nebo NJ) - středně pokročilý a komunikativní

- práce s čísli vyžaduje analytické smýšlení a zaměření na detail, dále byste měl/a být samostatný/á, schopný/á organizovat čas i zdroje

- nehledáme analytika, vyžadujeme komunikativnost a schopnost prezentovat své myšlenky

- zajímá nás, v jakých programech jste pracovali, avšak min. Excel znát musíte

Nabízíme

- Váš budoucí zaměstnavatel důvěřuje a nabízí ihned smlouvu na dobu neurčitou

- ví, že si každý potřebuje uzpsůobit svůj čas - pružná pracovní doba

- ohodnocení se bude odvíjet od Vašich dovedností

- obdržíte obvyklé i nadstandartní benefity

- budete pracovat v živém prostředí a hlavně mezinárodním

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek