Nabídka práce > FINANČNÍ ÚČETNÍ pro developerskou společnost - plat až 45 000 CZK

FINANČNÍ ÚČETNÍ pro developerskou společnost - plat až 45 000 CZK

Náplň práce

- zpracování a kontrola přidělené části účetnictví společnosti

- komunikace s odběrateli a dodavateli, spolupráce s kolegy z různých oddělení

- komplexní vedení účetnictví svěřených společností

- příprava a zaúčtování účetních podkladů, jejich kontrola

- práce s interními daty a systémem

- příprava auditních podkladů a spolupráce s audit

- příprava podkladů pro daňová přiznání a přiznání DPH

- zpracování reportů

Požadavky

• SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru

• znalost podvojného účetnictví

• 3-5 let praxe na pozici samostatné účetní

• znalost práce s PC, znalost MS Office

• znalost AJ na komunikativní úrovni

• znalost účetního systému Helios anebo Axapta výhodou

• znalost českých účetních standardů

Nabízíme

• zajímavé finanční ohodnocení

• perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti

• příležitost profesionálně růst

• dynamická a různorodá práce

• příjemné pracovní prostředí

• kolektivní aktivity (teambuilding)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: 35 000 - 45 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek