Nabídka práce > Všeobecná/praktická sestra - Domácí péče

Všeobecná/praktická sestra - Domácí péče

Náplň práce

Zaměstnání se jedná o zdravotní návštěvní péči v domovech pacientů. jsme malá agentura domácí péče, která si váží milých, empatických a svědomitých sester. Neváhejte zavolat a na cokoliv se zeptat - na všem se lze dohodnout. Těšíme se na Vás :)

Požadavky

sš, vš, odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.

Samostatnost, milé vystupování, pečlivost, empatie, úsměv :)

Nabízíme

Práce na HPP i vedlejší pracovní poměr v milém malém kolektivu, 5 týdnů dovolené, mzda dle platových tabulek, hrazené přesčasy, příplatky za víkendy a svátky, příspěvek na permanentku do lymfodrenážních nohavic (ať je lehčí krok), mobilní telefon s internetem i k soukromému užití, flexibilní pracovní doba

Informace o pozici

  • Agentura komplexní zdravotní domácí péče
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 4