Nabídka práce > Uklízečka, úklid domácností

Uklízečka, úklid domácností

Náplň práce

Agentura Slunečnice Vám nabízí:
- pokud nám zavoláte nebo napíšete, rádi Vám pošleme celou nabídku úklidů a Vy si můžete vybrat
- práci paní na úklid v příjemném prostředí soukromých domácností
- možnost si práci v domácnosti sama zorganizovat
- sama si určíte, kolik úklidů na týden si vzít (1 nebo i 5 a více, podle přání)
- vyberete si kam budete chtít na úklid dojíždět
- jedná se o práci v příjemném a upraveném prostředí soukromých rodin
- běžný úklid domácnosti
- vytírání
- vyluxování
- setření povrchů
- utřít prach
- úklid koupelny a wc

Požadavky

- předností je praxe v úklidu
- umět hezky a pečlivě uklidit
- milé vystupování
- spolehlivost
- čistý výpis z trestního rejstříku
- perfektní zdravotní stav

Nabízíme

- plat 110,- Kč čistého na hodinu
- příjemné a milé zázemí naší zavedené agentury
- velký výběr úklidů domácností po celé Praze
- výběr kolik úklidů a kam dojíždět podle Vašich možností

Informace o pozici

  • Agentura Slunečnice
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 110,- Kč na hodinu čistého
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Všechny, kdo mají zájem o dobrý přivýdělek v pěkném a klidném prostředí soukromé domácnosti
  • Místo pracoviště: Praha