Nabídka práce > Specialista logistiky a vstupní kontroly kvality

Specialista logistiky a vstupní kontroly kvality

Náplň práce

LOGISTIKA a DODAVATELSKÁ KVALITA Vám není cizí? Máte již nějaké zkušenosti v AUTOMOTIVE a komunikace v angličtině nebo němčině Vám nedělá problém? Pak čtěte dál:

Ve firmě, která se zaobírá výrobou interiérů do automobilového průmyslu, se poohlíží po SPECIALISTOVI V ODDĚLENÍ LOGISTIKY, který bude:

* spolupracovat s projektovým týmem
* udržovat data v SAPu
* vytvářet výrobní zakázky
* plánovat a kontrolovat dodávky
* plánovat a organizovat transporty

Požadavky

* minimálně SŠ vzdělání
* aktivní znalost německého nebo anglického jazyka - musíte se umět domluvit, nebát se vzít telefon a vyjednávat
* organizační a komunikativní schopnosti
* dobrá znalost MS Office a SAP
* min. 1 rok na obdobné pozici v automotive

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. a 14. plat * závodní stravování * penzijní pojištění * komplexní systém vzdělávacích kurzů a zvyšování kvalifikace
  • Místo pracoviště: Tachov