Nabídka práce > Střihač/ka psů

Střihač/ka psů

Náplň práce

Co vás čeká:
• Jako první krok absolvuješ odborné školení k činnosti stříhání pejsků, poté v oblasti dentální hygieny zvířat aj.
• Oslovovat své okolí a propagovat naší společnost
• Poskytovaní kvalitních služeb našim zákazníkům
• Povedeš sama/sám rozvrh svých činností
• Naučíš se pracovat s naším systémem
• Práce u klienta doma
• Práce po celé Praze

Požadavky

Co uvítáme:
• Cit pro komunikaci s lidmi
• Chuť se vzdělávat ve své práci
• Reprezentativní a příjemné vystupování
• Čistý trestní rejstřík
• Znalosti v oboru kadeřník (není nutnost)
• Manuální zručnost
• Kladný vztah ke zvířatům

Nabízíme

• Peníze po provedení práce ihned na účet
• Plat se odvíjí od odpracovaných hodin
• Možnost kariérního růstu
• Práci můžeš brát jen jako přivýdělek, nebo na fulltime
• Finanční odměna za zakázku od 350 kč. až 1500 kč.

Další informace

Jak Začít:
• Ozvi se nám na tento inzerát, domluvíme schůzku a můžeme začít!

Informace o pozici

  • Priori Visus
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Znalost alespoň jednoho z těchto jazyků: ČJ,RJ,AJ.
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Finanční odměny, benefity , Pracovní dobu si určíte sami.