Nabídka práce > PROGRAMÁTOR FRONTENDU WEBOVÝCH APLIKACÍ

PROGRAMÁTOR FRONTENDU WEBOVÝCH APLIKACÍ

Náplň práce

Náš úspěch stavíme na profesionalitě, flexibilitě a na dobrých vztazích v neformálním a přátelském pracovním kolektivu.
Pracovní náplň:
o Programování, vývoj
o návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování,
o příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů,
o interní testování a řešení chyb z testování i provozu,
o konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v praxi.

Požadavky

Podmínkou přijetí je:
o znalosti PHP, JavaScript,
o znalosti JQuery, CSS,
o znalosti principů transakční SQL databáze, OOP,
o praxe v programování alespoň 2 roky,
o z toho alespoň 1 rok programování frontendu,
o aktivní schopnost využívat verzovací nástroje jako např. GIT, CVS,
o flexibilita, odpovědnost, kreativita,
o schopnost samostatné i týmové práce.

Oceníme znalosti:
o Nette, Sencha ExtJS
o MS SQL, MySQL,
o XML, XSLT, UML,
o Web Services, REST/SOAP.

Nabízíme

Nabízíme:
o Atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň,
o motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů),
o zvyšování a rozšiřování znalostí a kvalifikace a profesního růstu díky odborným školením,
o pružnou pracovní dobu,
o práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií.

Nabídnutá mzda je od nástupu do zkušební lhůty, přes prokázání znalostí, k růstu po zapracování a získání odměn.

Informace o pozici

  • DataPartner s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 25000 - 60000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Jiné výhody, Zvyšování odborných dovedností na programátorských kuzech, výuka angličtiny. Zvláštní prémie, Po předání každé zakázky.
  • Místo pracoviště: České Budějovice