Nabídka práce > KONSTRUKTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

KONSTRUKTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Náplň práce

Chcete se podílet na tvorbě moderní architektury a chcete, aby Vaše práce byla vidět?
Hledáme šikovné KONSTRUKTÉRY ocelových konstrukcí pro plzeňskou výrobní společnost, která po celém světě vytváří ukázkové konstrukce a opláštění budov.

Náplní Vaší práce bude:

- kreslení výkresů zakázek a příprava montážních výkresů

- tvorba 3D modelů

- příprava návrhů nakládky podle potřeb transportů

- spolupráce s výrobou

Požadavky

- technicky zaměřené SŠ vzdělání

- praxe na obdobné pozici bude Vaší výhodou stejně jako znalost anglického nebo německého jazyka

- znalost AutoCAD, Creo Parametric, Rhinoceros

- zkušenosti s projektovým řízením ve strojírenském nebo stavebním oboru

Nabízíme

- příspěvek na stravování formou stravenek

- 5 týdnů dovolené

- vzdělávací kurzy a školení

- příspěvek na sport,kulturu a volný čas

- 13. plat

Informace o pozici

  • Peraspera Group
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek