Nabídka práce > Skladový manipulant s ubytováním, Rajhrad a Blučina u Brna

Skladový manipulant s ubytováním, Rajhrad a Blučina u Brna

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do balíkového depa v Rajhrad u Brna.
Jedná se o nakládku, vykládku a třídění zásilek.

Pracovní doba je dvoufázová:
PO - PÁ start 5:30 - 8:00 pak volno a další start 14.00 - 21.00
V době 8.00-14.00 je volno.

Je nutné, aby uchazeči akceptovali tuto pracovní dobu.

Z ubytovny do práce je zajištěná doprava firemními auty.

Požadavky

věk 18+
spolehlivost
dochvilnost
řidičský průkaz sk. B výhodou - možnost svážení zaměstnanců z ubytovny na provoz

Nabízíme

Nabízíme:
MZDA: 100,- čistého/hod.
VÝPLATY TÝDNĚ
Dlouhodobá spolupráce
UMOŽNÍME UBYTOVÁNÍ V MÍSTĚ BEZ VSTUPNÍCH NÁKLADŮ, PRACOVNÍK SI UHRADÍ NA KONCI MĚSÍCE PO ZÚČTOVÁNÍ MZDY.

Informace o pozici

  • WELL PACK s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100,-čist./hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Rajhrad u Brna, Blučina