Nabídka práce > Daňový specialista/stka

Daňový specialista/stka

Náplň práce

- Péče o klientské portfolio firem, zejména v oblasti DPPO + DPH
- Příprava daňových přiznání k DPPO, ojediněle k DPH
- Příprava daňových analýz a odhadů daně
- Příprava podkladů pro jednání s Finančním úřadem
- Přímá komunikace s účetními klientů i s úřady státní správy
- Evidence odpracovaných zakázek
- Drobná administrativa

Požadavky

SŠ, VŠ - ekonomického zaměření s praxí min. 2 roky v daňové oblasti
Znalost daňových a účetních předpisů ČR, zejména DPPO, DPH, zkušenost s kontrolou na FÚ
Dobrá znalost MS Office, AJ – výhodou, ŘP – využíván příležitostně
Analytické dovednosti při řešení problémů
Komunikační schopnosti, pečlivost, odpovědnost, schopnost vidět širší souvislosti
Profesionální a příjemné vystupování, samostatnost, ochota ke spolupráci
Občasné dojetí za klientem mimo Prahu

Nabízíme

Možnost nástupu ihned nebo dle dohody
HPP, případně možnost flexibilní pracovní doby
Stabilitu zavedené společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení, stravenky
Odborná školení v oboru
Pracoviště 3 min od metra Florenc
Přátelský kolektiv
Rychlé výběrové řízení, včetně počátečního zaškolení a seznámení s klientelou

Další informace

Těšíme se na Vaše nabídky nejlépe s fotem i s životopisem.

Informace o pozici

  • MAC s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky
  • Místo pracoviště: Praha - Florenc