Nabídka práce > Sociální pracovník pro Terénní programy SOVY

Sociální pracovník pro Terénní programy SOVY

Náplň práce

- Přímá práce s uživateli služby v terénu (lidé žijící ve vysoké míře sociálního vyloučení)
- Poskytování sociálního, bytového, finančního (dluhového) a kariérního poradenství
- Asistence a doprovod
- Zprostředkovávání kontaktu s institucemi
- Vyjednávání s organizacemi zasahujícími do rozvoje komunit
- Administrativa spojená s výkonem služby

Požadavky

- Odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti sociálního pracovníka podle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
- Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby (lidé žijící ve vysoké míře sociálního vyloučení)
- Dobré komunikační dovednosti
- Zkušenosti s terénní prací výhodou
- Znalost romských kulturních specifik výhodou
- Trestní bezúhonnost
- Zdravotní způsobilost
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Kreativní přístup k práci

Nabízíme

- Pracovní poměr na 1,0 úvazku
- Nástup co nejdříve, event. dle dohody
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Možnost dalšího vzdělávání, supervize
- Stravenky, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody
- Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Informace o pozici

  • Oblastní charita Jihlava
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 20 000 - 23 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Jihlava