Nabídka práce > PŘIVÝDĚLEK Z DOMOVA PŘI ZAMĚSTNÁNÍ

PŘIVÝDĚLEK Z DOMOVA PŘI ZAMĚSTNÁNÍ

Náplň práce

Nabízíme extra přivýdělek řízený z domova s pružnou pracovní dobou. Hledáme do našeho týmu spolupracovníky, které baví týmová práce a zajímají se o zdravý životní styl. Díky flexibilitě lze vykonávat při zaměstnání i mateřské dovolené.

Požadavky

věk min. 23 let
ochota učit se novým věcem
komunikativnost
spolehlivost a vytrvalost
schopnost samostatné činnosti
zodpovědný a seriózní přístup k práci
příjemné vystupování
zájem o oblast výživy a zdravý životní styl

Nabízíme

vedlejší činnost 2-3 hod. denně, příjem 8-12 tis.
zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy
využití počítače a internetu
práci vykonávanou z domova = flexibilní pracovní doba
uplatnění pro muže i ženy
odpovídající zaškolení a další osobní rozvoj
dlouhodobý přivýdělek
firemní benefity (odměny za dobře odvedenou práci)

Další informace

Není vhodné jako krátkodobá brigáda, preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Informace o pozici

  • Diana Podškubková
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština, slovenština
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: volná pracovní doba, možnost práce z domova