Nabídka práce > Projektový manažer junior

Projektový manažer junior

Náplň práce

• Zodpovědnost za vedeni a koordinaci projektu od kalkulace a začátku výroby do předání zákazníkovi
• Kontrola časového harmonogramu projektu
• Komunikace se zákazníkem, zahraničními a tuzemskými dodavateli
• Tvorba kalkulací na základě specifikací zákazníka a podpory nákupního oddělení, konstrukce
• Vedení projektové dokumentace

Požadavky

• SŠ vzdělání technického směru
• Znalost AJ alespoň na komunikativní úrovni
• Zkušenosti ve strojírenské oblasti výhodou
• Znalost výkresové dokumentace
• Flexibilitu
• Samostatnost
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
• zkušeností s malými i velkými projekty
• odpovídající platové ohodnocení
• moderní pracovní prostředí
• možnosti kariérního růstu

Informace o pozici

  • Infer s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Znalost AJ alespoň na komunikativní úrovni
  • Plat: 25 000 - 40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Chotíkov 451