Nabídka práce > Finanční účetní

Finanční účetní

Náplň práce

• komplexně zpracovávat finanční účetnictví (pokladna, banka, vydané faktury, došlé faktury, sledování salda,
rekapitulace mezd, ostatní dle potřeb)
• spolupráce s daňovým poradcem, oddělením pohledávek
• umět si efektivně zorganizovat vlastní práci, dodržovat stanovené metodiky
• dotahovat věci do konce, ve stanovených termínech
• řešit problémy s proaktivním přístupem
• mít chuť podílet se na nových projektech

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
• praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
• uživatelská znalost MS Office, zejména Excel, znalost účetního programu Money S3 výhodou
• analytické myšlení, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost
• trestní bezúhonnost
• ideální termín nástupu: rádi bychom Vás uvítali co nejdříve

Nabízíme

• práci na zkrácený úvazek
• příjemný respektující pracovní tým
• zajímavé a motivující finanční ohodnocení
• zaškolení a podporu v úspěšném startu v nové pozici
• atraktivní místo pracoviště v centru: Na Březince 930/6, Praha 5 - Smíchov
• dobrá dopravní dostupnost, stanice bus Santoška

Informace o pozici

  • Dittrich & CO. - advokátní kancelář s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: maminky na mateřské dovolené
  • Místo pracoviště: Praha 5