Nabídka práce > Ostraha nemocničního areálu - Praha 6

Ostraha nemocničního areálu - Praha 6

Náplň práce

Zajištění bezpečnostní služby dle objektové dokumentace a pokynů nadřízeného.
Obsluha vjezdu hlavní vrátnice (regulace vstupu osob a vjezdu vozidel do objektu).
Patrolační činnost v rámci areálu nemocnice (venkovní i vnitřní pochůzky).
Doprovod personálu ÚVN při transportu pacienta mimo areál.
Reakce na poplachy, ovládání EZS, EPS, CCTV.

Požadavky

Jste spolehlivý, čestný a baví Vás práce v bezpečnosti.
Nevadí Vám práce ve směnném provozu (denní/noční 12tky).
Ovládáte práci s PC.
Jste zdravotně způsobilý a máte čistý trestní rejstřík.
Máte certifikát Strážný 68-008-E - není podmínkou, výhodou.

Nabízíme

PP ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu.
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
Odpovídající mzdové ohodnocení.
Možnost profesního růstu v rámci společnosti.
Příspěvek na penzijní připojištění, MultiSport benefit kartu, stravenky po odpracování 1 roku.
Kompletní výstroj určenou pro danou pozici.
Prostředí zajímavého objektu.
Nástup 1.10.2018 nebo dohodou.
VIP klub pro dlouholeté zaměstnance.

Informace o pozici

  • Securitas ČR s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: penzijní připojištění, MultiSport benefit karta, stravenky
  • Místo pracoviště: Praha 6