Nabídka práce > Koordynátor/ka kongresových projektů

Koordynátor/ka kongresových projektů

Náplň práce

• administrativní podpora celého procesu přípravy kongresu (jednání s účastníky kongresu, vystavujícími firmami, hotely a dalšími partnery)
• provozní zajištění registrace účastníků v místě konání akce
• organizační zajištění hladkého průběhu akce v místě konání
• příprava podkladů pro účetní oddělení
• zajištění běhu kanceláře

Požadavky

• min. SŠ/VŠ vzdělání /vhodné i pro čerstvé absolventy VŠ
• komunikativní a samostatnou osobnost podmínkou (každodenní telefonická a emailová komunikace s účastníky a dalšími subjekty spojenými s průběhem akce)
• organizační schopnosti a plánování
• pečlivost, spolehlivost, preciznost
• časová flexibilita v průběhu kongresů (termíny kongresů jsou známy v dostatečném předstihu)
• velmi dobrou uživatelskou znalost PC - MS Office, zejména Excel
• znalost AJ alespoň úroveň upper intermediate

Nabízíme

• zajímavou a různorodou práci v prostředí převážně lékařských kongresů
• 4 týdny dovolené + náhradní volno za přesčasy v průběhu kongresů
• nástup ihned
• práce v rodinné firmě umožňující individuální přístup
• příjemné pracovní prostředí: místo pracoviště: Praha 4 - zastávka autobusu Ryšánka Druh pracovního poměru:
• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Informace o pozici

  • Congress Prague, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: English
  • Plat: 26 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Praha 4