Nabídka práce > Pletař/ka

Pletař/ka

Náplň práce

Hledáme do našeho týmu spolehlivého kolegu pro obsluhu okrouhlých velkoprůměrových pletacích strojů. Stroje vyrábí úpletovou metráž. Jedná se o práci pletaře/pletařky, na kterou Vás zaměstnavatel zaučí.
Práce zahrnuje: obsluha pletaček a manipulace s materiálem (přízí), doplňování cívek na stroj, navazování cívek, navlékání příze, výměna jehel ve stroji, oprava vad při závadě apod., vytažení napletené role ze stroje (1role má váhu 15-16kg), údržba, čištění atd. Plus jiné příležitostné práce dle dohody.

Požadavky

Požadujeme:
- vzdělání minimálně vyučen/SŠ, technický směr
- praxe v oboru pletař/ka případně v příbuzném textilním oboru výhodou (ale není podmínkou)
- snahu učit se novým věcem, aktivní přístup, schopnost pracovat v kolektivu, pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
- manuální zručnost (navlékání nití apod.), dobrý zrak, dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
- znalost manipulace s VZV výhodou, řidičský průkaz sk.B taktéž výhodou (ale není podmínkou)

Nabízíme

Nabízíme stálou práci na plný úvazek:
- Pracovní doba 7,5h nebo 8h (dle dohody)
- Jednosměnný provoz
- Pracovní poměr na dobu určitou, po jednom roce prodloužení na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti
- Nevyučené zapracujeme, práce vhodná i absolventy středních škol bez praxe
- Nástup možný od 1.10.18 nebo dle dohody
- Hodinová + úkolová mzda po zapracování kolem 20tis čistého
- Zázemí stabilní společnosti s dobrým kolektivem

Informace o pozici

  • MORAVIATEX pletárna s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní poj. a jiné
  • Místo pracoviště: Liptál