Nabídka práce > Specialista analýzy náběhů

Specialista analýzy náběhů

Náplň práce

 Doprovázení tvorby procesů v rámci procesního řetězce svařené karoserie
 Identifikace a evidence problémových bodů
 Příprava a vyhodnocování analytického měření vstupujících dílů a sestav ZP5, ZP7
 Analýza problémů v koordinaci s útvary vývoje a řízení kvality
 Doprovod a stavba předsériových karoserií a vozů
 Vypracování problémových listů
 Prezentace výsledků a reporting
 Výpomoc při optimalizaci konceptů sériové výroby
 Výpomoc běžící sériové výrobě
 Zajištění a koordinace produktových rozhovorů a grémií pro problémové listy za účelem zjištění TOP problémových bodů
 Sledování odchylek a změn ve fázi VFF +PVS

Požadavky

 Aktivní práce s PC
 Znalost Microsoft Office (Excel, Powerpoint, Word, Outlook)
 Znalost čtení technické dokumentace
 Znalost konstrukčních systémů (např. Catia)
 Samostatnost, logické uvažování, pečlivost
 Komunikační dovednosti
 Znalost anglického nebo německého jazyka
 Zkušenosti z oblasti stavby prototypů nebo předsériových vozů

Nabízíme

Nabízíme Vám zajímavou oblast působnosti v příjemné pracovní atmosféře. Ve skupině C-P-S se podílíte na projektech v prostředí největšího výrobce automobilů v České republice. Těšíme se, že obdržíme platnou přihlášku s uvedením nejbližšího možného data nástupu.

Informace o pozici

  • C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ nebo NJ
  • Plat: 30-40000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav