Nabídka práce > SPECIALISTA BEZPEČNOSTI A OCHRANY OSOB A MAJETKU (OSTRAVA/ČR), NUTNÁ PSYCHICKÁ A FYZICKÁ ZDATNOST, MINIMÁLNĚ STŘEDOŠKOLÁK (VŠ VÝHODOU)

SPECIALISTA BEZPEČNOSTI A OCHRANY OSOB A MAJETKU (OSTRAVA/ČR), NUTNÁ PSYCHICKÁ A FYZICKÁ ZDATNOST, MINIMÁLNĚ STŘEDOŠKOLÁK (VŠ VÝHODOU)

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme obdobu "Jamese Bonda".

Co vaše budoucí pozice obnáší:
Jedná se o pozici, ve které budete řešit standardní, ale i zcela nestandardní situace s dalšími lidmi. Dále se od Vás očekává schopnost osobní ochrany členů TOP managementu (vždy konkrétní jedné osoby), zvládnutí fyzických či psychických ataků od provokatéra či osoby, která jedná nestandardně (jedná se o osoby, které nerespektují zákony, atakují okolí, škodí okolí, nehradí své závazky). Vy jako specialista budete tyto situace řešit na profesionální úrovni, v souladu s aktuální situací a s ohledem na právní apsekty ČR a Vaší odbornou způsobilost a psychický a fyzický stav. Vždy jednáte výhradně na základě pokynů klietna, s maximální pečlivostí a s ohledem na zachování dobré pověsti a bez narušení zákona.

Požadavky

- SŠ nebo lépe VŠ vzdělání (vhodné pro absolventa práv či ze zkušeností u PČR).
- Komunikativnost, přesnost, flexibilitu, ochotu, slušné chování.
- Psaní deseti prsty, zvládání Office a schopnost vytvořit korektní tabulku v Excelu.
- Umění přežít v terénu, flexibilita po ČR a schopnost žít mimo domov.
- Samostatnost, cílevědomost a schopnost se učit rychle a kvalitně.
- Kvalitně a bezpečně řídit vůz.
- Slušné vystupování a jednání, schopnost profesionální komunikace, umění etiky a její dodržování.
- Čistý trestní rejstřík, morální osobnost s finanční gramotností.

Nabízíme

- Pracovní smlouvu se zkušební dobou (6 měsíců) na dobu určitou 1 rok, poté na neurčito.
- Zajímavou mzdu, která se po půl roce významně navýší.
- Odměny, prémie, cestovní náhrady.
- 13. a 14. mzdu, při splnění stanovených cílů.
- Mobilní telefon i k soukromým účelům, notebook, služební auto.
- 25 dnů řádné dovolené.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Kvalitní a nadstandardní ubytování při vyslání mimo domov.
- Dotované sportovní vyžití, další benefity.

Další informace

Odešlete svoje CV a motivační dopis včetně fotografie na e-mail: nabor@mezisvymi.cz.

Telefonické informace nebudou podávány. Součástí vašeho e-mailu požadujeme potvrzení/souhlas se zpracováním vašich osobních údajů a souhlas s použitím vaší fotografie pro účely výběrového řízení.

Informace o pozici

  • ARCER H&M s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava