Nabídka práce > Náborový specialista CORE centra

Náborový specialista CORE centra

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude pomoc získat kandidátům jejich novou práci. Vše spočívá v navolávání kandidátů na pohovory. Zároveň budete navrhovat, aktualizovat a vystavovat inzerci pro svěřené projekty. Pro správné fungování je zároveň nutné komunikovat s pobočkou a klienty ohledně požadavků na pozice a profilu jednotlivých kandidátů. Díky propracovanému systému vstupního školení se není čeho bát, vše Vás naučíme.

Požadavky

Požadavky:

Aj na komunikativní úrovni (telefonický kontakt s kandidáty v Aj)

Hlavní pracovní poměr nebo pravidelná docházka při zkráceném úvazku (min. 20 hodin týdně)

Nabízíme

Nabízíme:

Práci na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek i brigádu, díky tomu je pozice vhodná pro studenty vysokých škol nebo maminky na/po rodičovské dovolené.

Získání zkušeností u jedničky na trhu v oblasti náboru.

Možnost profesního a kariérního růstu (každý 4. člen týmu se kariérně posouvá uvnitř firmy).

Řada benefitů a příležitostí dle pracovního úvazku.

Pracoviště v centru Prahy přímo na metru (B a C) - Florentinum.

Nástup leden/únor 2017!

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis! Těšíme se na setkání!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek