Nabídka práce > operátor výrobní linky

operátor výrobní linky

Náplň práce

- obsluha výrobní linky na výrobu netkaných textilií pro automobilový průmysl

- finálni kontrola hotových výrobků

- příprava surovin pro výrobu

Požadavky

- zodpovědnost, manuální zručnost, aktivní přístup

Nabízíme

- práci v stabilní španělské společnosti, která dodává pro automobilový průmysl
- příjemnou pracovní atmosféru a výborný kolektiv
- jídelní kupony v hodnotě 90,-CZK
- 25 dní dovolené
- vstupenky na kulturní akce
- příspěvky do PF
- vzdělávaní a karirérni růst
- absolventy zaučíme

Další informace

Jsme pobočka španělské rodinné firmy Pont, Aurell y Armengol, která vznikla v roce 1875.
Od roku 1970 se orientujeme na výrobu netkaných textilii pro automobilový průmysl - podlahové a kufrové koberce, a jiné. Dodáváme do ČR i zahraničí. Naši zákazníci zpracovávají naše materiály a dodávají do VW, SUZUKI, ŠKODA, MERCEDES, AUDI, RENAULT, NISSAN, OPEL a další. V posledních letech jsme se rozšířili o pobočky v Maroku a Mexiku.
Společnost v ČR má 30 zaměstnanců.

Informace o pozici

  • Pont, Aurell y Armengol CZ s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20 000,-CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvky do PF, jídelní kupony za 90,-CZK, týden dovolené navíc, vstupenky na kulturní akce, příjemná pracovní atmosféra a vztahy na pracovisšti
  • Vhodné pro: absolventy, pro uchadzeče s praxi ve výrobě, v automotive výhodou. Všechno zaučíme.
  • Místo pracoviště: Planá nad Lužnicí, okres Tábor