Nabídka práce > Radiační technik/technička – vhodné i pro absolventy SŠ

Radiační technik/technička – vhodné i pro absolventy SŠ

Náplň práce

- Práce se zdroji ionizujícího záření
- Správa procesu zákaznických objednávek – příjem a odesílání zdrojů ionizujícího záření
- Údržba zařízení
- Vedení evidence a dokumentace

Požadavky

- AJ – komunikativní úroveň, technické postupy jsou v anglickém jazyce!
- Maturita
- Znalost základních principů radiační ochrany výhodou
- Zodpovědnost a pečlivost
- Vhodné i pro absolventy bez předchozí praxe v oboru – pracovníci budou plně zaškoleni!
- PC – uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené + týden navíc (celkem 6 týdnů)
- Rizikový příplatek ve výši 10% minimální mzdy
- Příjemný kolektiv a dobrá firemní kultura
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na dopravu
- Závodní stravování zdarma
- Příspěvek na výuku AJ
- Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- A další :)

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň jih