Nabídka práce > GENERÁLNÍ MANAŽER KFC KOLÍN

GENERÁLNÍ MANAŽER KFC KOLÍN

Náplň práce

• Práce ve stabilní mezinárodní společnosti, kde dodržujeme "závazek k lidem"
• Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
• Motivující finanční ohodnocení
• Nezastropované bonusy ze ziskovosti restaurace
• Široká nabídka firemních benefitů a bonusů
• Možnost flexibilního plánování směn
• Týmové mimopracovní aktivity a párty

Požadavky

• Zkušenost s vedením týmu
• Zkušenost z oblasti gastronomie/maloobchodu/FMCG/retailu
• Schopnost orientovat se ve finančních výsledcích
• Obchodní myšlení, analytické schopnosti
• Pozitivní energie a optimismus
• Orientace na hosta
• Chuť pracovat v týmu

Nabízíme

Pro naši restauraci KFC v lokalitě Kolín hledáme kolegu na pozici GENERÁLNÍHO MANAŽERA restaurace.

Na této pozici budeš vedoucím jedné z našich restaurací a tvou každodenní náplní práce bude budování stabilního týmu, motivace, doručování výsledků restaurace a podílení se na rozvoji společnosti.

Informace o pozici

  • KFC
  • Středočeský kraj
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Chemie a potravinářství, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Od 33000 Kč do 47000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémie/13. platProvize z prodejePříspěvek na dovolenouManažerský motivační programMobilní telefonStravenky/příspěvek na stravováníVzdělávací kurzy, školeníKafetérieObčerstvení na pracovišti
  • Místo pracoviště: Kolín, Rorejcova 906