Nabídka práce > NAVYŠUJEME MZDU! S Amazonem si vyděláte 150 Kč/hod.!

NAVYŠUJEME MZDU! S Amazonem si vyděláte 150 Kč/hod.!

Náplň práce

Čemu se budete v práci věnovat?
Jsme moderní distribuční centrum, které Vám nabízí různorodou práci. U nás se žádný balíček neztratí! U nás můžete zboží:

* přijímat
* evidovat
* balit
* kompletovat
* vyskladňovat

Požadavky

Budeme rádi, pokud budete:
* mít rád/a svoji práci
* v dobré fyzické kondici
* ochotný/á pracovat v dvousměnném provozu
* Vám bude minimálně 18 let

Nabízíme

Co Vám nabízíme? Není toho málo!
* atraktivní mzdu 135 Kč/hod. hrubého (od 1.9. 150 Kč/hod. hrubého) až 10% bonus a samozřejmě příplatky!
* mzdu u nás dostanete vždy včas!
* nemusíte řešit dopravu do a ani z práce! U nás jí máte ZDARMA z více než 100 svozových míst
* u nás pracujete pouze 4 dny v týdnu
* myslíme i na Váš odpočinek :) budete mít k dispozici 5 týdnů volna
* pitný režim je pro nás samozřejmostí - kávu, čaj i vodu máte ZDARMA
* stravování Vám zabezpečíme na pracovišti - 3 chodové menu Vás stojí pouze 25 Kč
* skvělé pracovní prostředí
* společenské akce pro Vás i Vaši rodinu/přátele – letní party, barbecue…
* zvýhodněný mobilní tarif
* bonus za doporučení kamaráda
* možnost rychlého kariérního růstu
* počítáme s Vámi dlouhodobě! Po roce u nás Vám automaticky navýšíme mzdu!

Další informace

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám abychom se mohli potkat i osobně! :)

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Chomutov