Nabídka práce > Process Engineer

Process Engineer

Náplň práce

- Zavádění nových projektů do výroby, příprava projektu k zákaznickému auditu

- Tvorba, správa a aktualizace dokumentace (FMEA, flow chart, pracovní pokyny)

- Příprava a pravidelná aktualizace layoutu pro svěřené projekty a výrobní oddělení

- Implementace metod štíhlé výroby a CI nástrojů na výrobní procesy

- Řešení výrobních problémů, analýza příčin procesních nedostatků

- Zajišťování podkladů pro PPAP a účast na jeho tvorbě

- Tvorba analýz pro zjišťování způsobilosti výrobního procesu

Požadavky

- SŠ / VŠ technického zaměření

- Praxe na obdobné pozici výhodou

- AJ na komunikativní úrovni podmínkou

- Velmi dobrá znalost technické dokumentace

- Základní znalost 2D CAD softwaru

- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- 13 plat, měsíční i čtvrletní bonusy

- Příspěvek na stravování

- Týden dovolené navíc

- Flexibilní pracovní dobu

- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek