Nabídka práce > Provozní manažer - prestižní kulturní památka v soukromých rukou

Provozní manažer - prestižní kulturní památka v soukromých rukou

Náplň práce

Vaše klíčové kompetence budou:

· Strategie a plánování aktivit a akcí spolu s ředitelem Zámku Žďár (pan Kinský)

· Řízení a rozvoj týmu spolupracovníků

· Business development aktivity směřované zejména na strategické partnery

· Administrativně-ekonomické aktivity související s chodem instituce, spolupráce s externím finančním oddělením, aktivity spojené se získáním a čerpáním dotací

· Dohled nad každodenním chodem instituce, řízení provozních záležitostí

· Účast na přípravě a realizaci eventů pořádaných institucí

· Řešení ad hoc situací a problémů

Požadavky

Šanci uspět máte, pokud splňujete následující předpoklady:

· Předchozí relevantní zkušenosti s řízením provozu (služby cestovního ruchu, kulturní instituce, retail apod.)

· Manažerské schopnosti, zkušenost s řízením menšího týmu spolupracovníků

· Samostatnost, flexibilita a vysoké pracovní nasazení, kreativní přístup, strategické i analytické myšlení, podnikatelský přístup

· VŠ vzdělání ideálně ekonomického zaměření

· Velmi dobrá angličtina slovem i písmem, další cizí jazyky výhodou

· Pokročilá znalost MS Office (Excel, PowerPoint, Word)

· Vztah k regionu Vysočina, schopnost brát svou práci jako poslání

Nabízíme

- Unikátní příležitost zastupovat význačnou kulturní a historickou památku a zároveň prostředí pro moderní trendy v umění ve správě původního vlastníka

- Prostředí společnosti s rodinnou podnikatelskou kulturou a tradicí

- Odpovídající finanční ohodnocení

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek