Nabídka práce > KONSTRUKTÉR, pružná pracovní doba

KONSTRUKTÉR, pružná pracovní doba

Náplň práce

Máš strojní anebo stavební vzdělání a vyznáš se v AutoCadu, či Advance Steelu? Dorozumíš se anglicky, či německy a jsi aktivní řidič? Pokud ano, využij šanci pracovat přímo v Českých Budějovicích na pozici konstruktér.

Budeš zodpovědný za:
- Technické a konstrukční zpracování zakázky v oblastí ocelových konstrukcí
- Tvorbu výkresové dokumentace pro výrobu

Požadavky

- Min. SŠ strojní nebo stavební
- AJ B1, anebo NJ B1
- Znalost AutoCad, či/nebo Advance Steel
- Alespoň základy konstrukčních výpočtů
- Znalost technologie svařování výhodou
- ŘP. skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - nenárokový měsíční a čtvrtletní bonusy do výše 10% základní mzdy - 13. plat - odměny za pracovní věrnost firmě - týden dovolené navíc - pružná pracovní doba - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvky na odborné a
  • Místo pracoviště: České Budějovice