Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY | STROJÍRENSTVÍ

PLÁNOVAČ VÝROBY | STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

Výrobní firma v oblasti těžkého strojírenství se světovým jménem hledá v rámci rozšiřování svých aktivit a posílení výrobního oddělení kolegu na pozici:

Náplň práce:
- vytváření výrobního plánu
- optimalizace materiálu
- spolupráce s kolegy z výrobní části
- tvorba plánů a reportů na denní bázi
- zavádění nových výrobků do procesu výroby
- tvorba analýz

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání technického směru
- středně pokročilá znalost AJ, němčina výhodou
- práce s PC, MS-Office, SAP výhodou
- praxe na obdobné pozici
- schopnost efektivně pracovat v týmu
- komunikativnost, proaktivita, pečlivost, organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - roční odměna a vánoční bonus - příspěvek na stravování a penzijní připojištění - pružná pracovní doba - 5 týdnů dovolené - zázemí úspěšné stabilní zahraniční společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - podnikové jazykové kurzy - odměny při
  • Místo pracoviště: Kladno