Nabídka práce > LEAD DESIGN ENGINEER | MLADÁ BOLESLAV | 60 000 +

LEAD DESIGN ENGINEER | MLADÁ BOLESLAV | 60 000 +

Náplň práce

Máte zkušenosti s konstrukcí a s vedením týmu?
Mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí automotive dílů hledá kandidáta na pozici:
LEAD DESIGN ENGINEER

Vaším úkolem bude:
- příprava vývojových dat ve spolupráci s oddělením technického rozvoje
- zabezpečení vyrobitelnosti dílu a proveditelnost nástroje
- zajišťování aby navrhovaná řešení byla v souladu s projektovými požadavky
dohled nad týmem konstruktérů
- zajišťování včasného dodání CAD dat ve správné kvalitě a termínu

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru (strojní fakulta výhodou)
- min. 3 roky praxe na obdobné pozici
- zkušenost s CAD systémy (automobilovém průmyslu výhodou)
- velmi dobrá znalost AJ (podmínkou)
- výborné vyjednávací a organizační schopnosti, manažerské dovednosti
- zkušenost s vedením týmu
- ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzdu - pravidelný roční nárůst mezd - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dojíždění - jazykové kurzy - dotace na stravování - poukázky na sport, relaxaci a kulturu - pracovní poměr na dobu neurčitou - zajímavá a prespektivní práce v silné mezinár
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav