Nabídka práce > BRIGÁDA S JISTOTOU, ŽE BUDETE MÍT SMĚNY, mzda až 150Kč/hod.

BRIGÁDA S JISTOTOU, ŽE BUDETE MÍT SMĚNY, mzda až 150Kč/hod.

Náplň práce

Chcete si v létě vydělat pěkné peníze, ale zároveň si chcete užít volného času o prázdninách?

Vhodné pro uchazeče od 16ti let!!!
Nástup kdykoliv!!!
Práce vhodná pro každého. Máme více volných míst, tak řekněte i kamarádce a pracujte spolu ....

DLOUHODOBÁ BRIGÁDA NA CELÉ LÉTO.
STŘÍDÁNÍ SMĚN NA TÝDENNÍ BÁZI - týden ranní/ týden odpolední.
PODMÍNKOU JE ODPRACOVAT MINIMÁLNĚ 10 SMĚN ZA 14DNÍ.

►Výdělek až 25.000,-Kč za měsíc!◄ NÁSTUP IHNED ČI V SRPNU!

Hledáme vhodné uchazeče na brigádu na pozice KONTROLORKA OBLEČENÍ, mzda 150 Kč/hod., 2směnný provoz (ranní/odpolední směny)

* rozbalování zásilek
* třídění zboží
* kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
* skenování kódů, tisk etiket
* odstraňování drobných závad zboží

Požadavky

* ochota naučit se novým věcem
* základní znalost práce s PC
* spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
* pečlivost, zodpovědnost, loajalita

Nabízíme

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* smlouva typu DPČ
* místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
* mzda 150Kč/hod. (fixní mzda 109Kč/hod. fixní mzda + 21Kč/hod. výkonnostní bonus + 20Kč/hod. sezónní bonus)
* 2směnný provoz (5.30/6.00 - 13.30 ranní, 14.00 - 22.00 odpolední)
* práce od pondělí do pátku (možnost chodit i sobotní směny)
* výborná dopravní dostupnost – MHD
* práce ve stabilní společnosti

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Plzeň