Nabídka práce > Farmaceutický asistent/ka

Farmaceutický asistent/ka

Náplň práce

- Práce v logistickém centru internetové lékárny s přesahem do administrativy.
- Komunikace se zákazníky ohledně naší služby a případně odborného poradenství.
- Interní komunikace s lidmi z ostatních týmů celé společnosti.
- Možnost zapojení se do interních odborných projektů.

Požadavky

- Dokončené vzdělání v oboru farmaceutický laborant/diplomovaný farmaceutický asistent.
- Vstřícný přístup.
- Flexibilitu a iniciativu při plnění úkolů.
- Nejdůležitější vlastností je ovšem ochota učit se nové věci a nebát se komunikovat a experimentovat.

Nabízíme

- Zajímavé finanční ohodnocení a růst finanční odměny v závislosti na tvém přínosu týmu.
- Proplácení všech přesčasů.
- Žádný den tu není stejný, čekají tě pokaždé jiné situace a zážitky.
- Fyzicky nenáročná práce.
- Multisport karta.
- Možnost kariérního postupu.
- Možnost účastnit se vzdělávacích kurzů, a tak se stát odborníkem v našem oboru.
- Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky.
- Pořádáme společné firemní akce (hory, voda, kultura, běžecké závody a spousta jiných zážitků).
- Přátelský mladý kolektiv.

Další informace

Internetová lékárna Pilulka.cz je pomyslná špička ledovce,která patří do skupiny projektů holdingu Pilulka Lékárna. Na trhu jsme již pátým rokem a spojujeme farmacii a nejnovější technologie směrem k zákazníkovi.

V České republice a na Slovensku se řadíme mezi největší hráče na farmaceutickém trhu a momentálně hledáme farmaceutického asistenta/asistentku do našeho logistického centra.

Informace o pozici

  • Pilulka Distribuce s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Rosická 653