Nabídka práce > LAKÝRNÍK, KMENOVÝ STAV PLZEŇ (3směn.provoz)

LAKÝRNÍK, KMENOVÝ STAV PLZEŇ (3směn.provoz)

Náplň práce

Náplň práce:
- plošné lakování (vysokotlak, mokré lakování)
- odstraňování vad na finálním nátěru
- úklid pracovní plochy

Požadavky

- vyučení ve strojírenském oboru výhodou
- nutnost předchozí znalosti procesu lakování (samostatná příprava barev, měření hustoty barvy, měření mikronů, samostatná kontrola kvality nalakovaného dílu)
- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- schopnost samostatné práce
- spolehlivost a pracovitost
- zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- zázemí stabilní společnosti
- práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
- zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností)
- 3SMĚNNÝ PROVOZ
- proplácené přesčasy a rozmanité firemní benefity
- práce v čistém a klidném prostředí
- dovolená 4 týdny, závodní stravování
- zajištění firemní dopravy na ranní směnu z vlakového nádraží Starý Plzenec

Další informace

petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek